Hakkımızda

ADALYA MERMER, gelişen organizasyon yapısı ve teknolojisi ile, Çin, Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 52 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olup dünya genelindeki müşterilerine yüksek kaliteli ve eşsiz ürün seçeneği sunan lider doğaltaş şirketlerinden birisidir.

Mermer Sektöründe Öncü olan firmamız; Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde, Finike ve Korkuteli’ nde olmak üzere toplam 5 adet fabrikası ve İstanbul da bulunan showroom/depo alanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Son yıllarda özellikle fabrika yatırımlarına öncelik vererek, gerek makine parkurunda yapılan değişiklikler, gerekse yeni iş makinesi alımları ile son teknoloji üretim sistemine ulaşmış ve üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır.

Sürekli Arge ve inovasyon ile müşterilerine yeni ürünler ve uygulama akışı sunan firmamız; Finike’ de Limestone Ocağı, Korkuteli’ de Capuccino Ocağı, Burdur’ da Adonis Ocağı, Isparta Sarıidris’ te Monte Bello ve Ocean ocakları, Elmalı’ da Hera Beige Ocağı, Denizli-Bekilli’ de Luna Perla ocağı, Antalya Akseki’ de Jupiter Black ve Jupiter Brown Ocağı ve Isparta Aşağıgökdere’ deki Eva Grey Ocağı, Toplam 9 Ocak İşletmesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

ADALYA MERMER, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Kalite Yönetimi mevzuatlarına uygun, faaliyetlerini Entegre bir şekilde yürütmekte olup, şirket çalışanlarına ve siz değerli müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Etik değerlere bağlı olarak, amaç ve hedeflerini gerçekleştirilebilir düzeyde kurgulayan ADALYA MERMER bugün geldiği noktada başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır. Sayısız ödüllere layık görülen firmamız her geçen yıl hedeflerini daha da yükseğe taşıyarak başarılarına devam etmektedir.

ADALYA MERMER, Genç ve Dinamik yönetici kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda önemli projelerde yer almakta ve bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Adalya Mermer

Genç ve Dinamik yönetici kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda önemli projelerde yer almakta ve bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gülmez

MİSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, kaliteli üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmak.

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Sanayii’ndeki öncü konumunu, kapasitesini de arttırarak devam ettirmek, Ülkemizin yer altı kaynaklarının en uygun ve etkin şekilde kullanılarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, yeni başarılar için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.

VİZYONUMUZ

ÖDÜLLERİMİZ

2017

BAİB (BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) MADEN VE METAL SANAYİNDE; ANTALYA, BURDUR, ISPARTA BÖLGELERİNDE, EN YÜKSEK İHRACAT YAPAN 6 FİRMA ÖDÜLÜ.

2016

BAİB (BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) MADEN VE METAL SANAYİNDE; ANTALYA, BURDUR, ISPARTA BÖLGELERİNDE, EN YÜKSEK İHRACAT YAPAN 4. FİRMA ÖDÜLÜ.

2015

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SEKTÖRÜN ENLERİ, EN İYİ MADEN ŞİRKETİ ÖDÜLÜ.

BAİB (BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) MADEN VE METAL SANAYİNDE; ANTALYA, BURDUR, ISPARTA BÖLGELERİNDE, EN YÜKSEK İHRACAT YAPAN 6. FİRMA ÖDÜLÜ.

2014

BAİB (BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) MADEN VE METAL SANAYİNDE; ANTALYA, BURDUR, ISPARTA BÖLGELERİNDE, EN YÜKSEK İHRACAT YAPAN 7. FİRMA ÖDÜLÜ.

2012

ANTALYA İHRACATÇILAR BİRLİĞİ; 2012 YILI İHRACAT ÖZEL ÖDÜLÜ.
OSİAD; EN YÜKSEK TOPLAM İHRACAT YAPAN FİRMA FİNALİSTİ.
OSİAD; EN YÜKSEK İSTİHDAM SAĞLAYAN FİRMA FİNALİSTİ.
OSİAD; EN YÜKSEK YATIRIM YAPAN FİRMA FİNALİSTİ.

2011

ANTALYA İHRACATÇILAR BİRLİĞİ; ANTALYADA EN ÇOK İHRACAT YAPAN FİRMA, 2.’ lik ÖDÜLÜ
OSİAD; İSTİKBAL VAAT EDEN FİRMA 1.’ lik ÖDÜLÜ
OSİAD; EN ÇOK İHRACAT YAPAN FİRMA 3.’ lük ÖDÜLÜ
OSİAD; EN ÇOK İSTİHDAM SAĞLAYAN FİRMALAR KATOGORİSİNDE, 3.’ lük ÖDÜLÜ

2009

EGE İHRACATÇILAR BİRLİĞİ; EN ÇOK İHARACAT YAPAN FİRMALAR ARASINDA 3.’ lük ÖDÜLÜ

YUKARI